معلمی شغل نیست عشق است ، بزرگداشت پاکترین شغل دنیا برشریفترین بندگان خدا مبارک باد. مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان

مدیر کل بهزیستی استان خبر داد:

حمایت سازمان بهزیستی از فعالیت های حرفه آموزی مجتمع رعد

مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت: سازمان بهزیستی برای فعالیت حرفه آموزی هیچ محدودیتی قائل نیست و هر موسسه و سازمانی که به حرفه آموزی معلولان ورود کند، مورد حمایت این سازمان است.

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی و نیکوکاری رعد کرمان، عباس صادق زاده در بازدید از مجتمع نیکوکاری رعد کرمان گفت: حضور حامیان و مراکزی که به استقلال و توانمندی و ورود افراد معلول به جامعه توجه دارند، موجب دلگرمی معلولان است. وی بیان کرد: مرکز رعد یکی از مراکز حرفه آموزی معلولان است و غالب این افراد اراده قوی و توانایی های جدیدی دارند زیرا مدال هایی که مدال آوران پارالمپیک کرمانی کسب کردند در المپیک نیاوردند. مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت: بتازگی مجموعه رعد در سطح کشور با رویکرد های جدید، کار حرفه آموزی را انجام می دهد و پس از ماه رمضان شاهد کارگاه های حمایت شده حرفه آموزی در سطح استان کرمان خواهیم بود. وی افزود: به لحاظ حمایت استاندار کرمان، سازمان بهزیستی، ظرفیت رعد کرمان و هیات مدیره آن، خواهیم توانست در کرمان کارگاه های حرفه آموزی را به خوبی اجرا کنیم. صادق زاده با بیان اینکه معلولان به مراکز شبیه رعد مراجعه کنند گفت: پس از راه اندازی کارگاه های حمایت شده حرفه آموزی، افراد معلول توسط حامیان شغلی به محل کار وصل می شوند. وی اظهار کرد: معلولان باید در مراکز حرفه آموزی برای ورود به جامعه مورد آموزش قرار گیرند و مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان باید به دانشگاه علمی کاربردی معلولان تبدیل شود. مدیرکل بهزیستی استان کرمان افزود: معلولان باید در مرکز آموزش رعد به سیستم های se (کارگاه های حمایت شده حرفه آموزی) وصل شوند تا در جامعه به استقلال برسند. وی گفت: باید زمینه را برای ارائه محصولات معلولان فراهم کنیم تا آنان را در معرض جامعه قرار دهیم و ایجاد کارگاه هایی برای معلولان منفعت مالی و معنوی خواهد داشت

 

 

 

 

 

چهارشنبه, ۲۴ آوریل ۲۰۱۹
چهارشنبه, ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
چهارشنبه, ۱۸ شعبان ۱۴۴۰

اوقات شرعی

عضویت درخبرنامه

جهت عضویت ایمیل و نام خود را وارد کنید.

 

مجتمع رعد

رعد را به داشتن همت های بلند و انسان های بزرگی همچون پروفسور کریمی نژاد می شناسند ، مردی از جنس باران که با دستهای سخاوتمند و قلبی آکنده از عشق به همنوع ، گام در راهی بزرگ نهاد و در شهریور سال 1383 خشت اول مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان را بنا نهاد. 

آخرین مطالب

 • ميلاد ستارگان آسمان ولايت حضرت امام حسين(ع) ، حضرت امام سجاد (‎ع) و حضرت عباس(ع) مبارك باد.
  ادامه مطلب >>
 • عید سعید مبعث، آغاز راه رستگارى و طلوع تابنده مهر هدایت و عدالت، مبارک باد.
  ادامه مطلب >>
 • امیدواریم با جمع کردن هفت سین نوروزی، قرآنش نگهدارتان، آینه اش روشنایی زندگیتان، سکه اش برکت عمرتان، سبزیش طراوت و شادابی دلتان، ماهی اش شوق ادامه زندگیتان را به شما هدیه دهد روز طبیعت (سیزده بدر) مبارک.
  ادامه مطلب >>
 • شهادت امام موسی کاظم (ع) تسلیت باد. مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان
  ادامه مطلب >>

تماس با ما

آدرس: کرمان - بلوار جمهوری اسلامی - روبروی دانشکده فنی

تلفن: 03432113777

فکس: 03432113778

ایمیل: info@raadkerman.com